Neler Yeni

Welcome to Webmaster Forumu | Yeni Nesil Webmaster Platformu - 4v5.net

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
  • Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Doge Cloud Mining Sitesi (Ödeme Kanıtlı) (Yatırımlı/Yatırımsız)Kaçırma

ThePoseidon

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
12 Ocak 2021
Mesajlar
11
Tepki puanı
2
Puanları
3
Konum
ankara
Öncelikle konuda bahsettiklerimin hiç biri yatırım tavsiyesi değildir.Kendi isteğinize bağlıdır.

142866536.png
Resimde Görüldüğü gibi site doge mining sitesi. Örneğin 50 doge ücretli Venus Minerını alırsanız size günlük 1.538 doge kazandırıyor. 39 gün çalışıyor makine ve %20 kar almış oluyorsunuz. Sistem bu yani umarım anlatabilmişimdir. Siteye Kayıt olduğunuzda Moon Cihazını Ücretsiz olarak size veriyor resimde gördüğünüz gibi. Bu Cihaz kayıt olan herkese veriliyor yatırım yapmanıza gerek yok fakat ücretsiz verildiği için fazla bir şey kazandırmıyor ama yine güzel kazancı var. İsteyenler yatırım yapıp miner alabilir isteyenler ücretsiz şekilde moon cihazıyla doge kazanabilir.

Bir de siteye kayıt olduktan sonra sitede aşağıdaki gibi bir kısım var. Buraya bu kodu 1USD-2021-3DOGE yapıştırarak 2 doge alabilirsiniz. hesabınıza hemen yansıyor. bir de sitenin telegram twitter gibi adreslerinde kodlar dağıtılıyor buna benzer onlarıda takip edebilirsiniz isterseniz. Anlatacaklarım bu kadardı Okuduğunuz için teşekkür ederim.
1022729809.png
Ödeme Kanıtı
99184923.png


Ödeme Kanıtı Txid :


Referanssız Site Linki :


Referanslı Site Linki: (Burdan Girip Destek Olursanız Sevinirim Teşekkürler)
 
Üst Alt