Neler Yeni

Welcome to Webmaster Forumu | Yeni Nesil Webmaster Platformu - 4v5.net

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
  • Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Satış İstediğiniz Isimle Isim@Edu.xx Mail Satışları

beSt

Guest
Önemli Hatırlatmalar ;
1. Forumda yasak olan edu.tr uzantısı değildir. Avrupa ülkesi uzantısıdır. Sitemizin Spam'a uğramasını istemedğimiz için isteyen 4v5.net üyelerine özelden iletilicektir.
2. Kullanılmış mailler değildir, isminize özel olarak açılır. Örnek : istediginizisim@siteadresimiz.edu.xx
3. Sınırsız kullanımınıza sunulur ve 1 yıl garantilidir.
4. Satın alım sonrası seçtiğiniz isimle size özel mail oluşturulur , Outlook üzerinden giriş yapabilirsiniz. (Mailler IMAP, POP3, SMTP destekler. Telefon veya Outlook'a kurulabilir,)
5. Google güvenlik standartları geçerlidir ve hesabı başkasının görmesi mümkün değildir.
6. Google politikalarını ihlal etmediğiniz sürece hesabınız kapanmaz. (İllegal durumunuz tespit edilirse hesabınızı ücret iadesi olmadan kapatma hakkına sahibiz.)


Dünya çapında bilindiği üzere EDU uzantılı mailler herkes için çok önemli yere sahiptir. Edu mailler sayesinde normalde binlerce dolar ödenerek alınabilen ürün ve hizmetler ücretsiz bir şekilde temin edebilirsiniz.

Peki edu uzantılı mail ile neler yapabilirsiniz ?

1- Canva
2- Sınırsız google drive sahip olabilirsiniz.
3- İndirimli spotify (öğrenci belgesi istenmektedir)
4- Azure hesabı açabilirsiniz.
5- office 365
6- Amazon prime
7- Autodesk ücretsiz full kullanabilirsiniz.
8- Twitch prime
9- githup pro lisans
10- Digitalocean
11- AWS
12- Daha sayamadığım bir çok ürün ve imkana ücretsiz veya çok büyük indirimlere erişiminiz olur.Ücreti nedir bu hizmetin hocam ?
-Hocam sana 20TL Olur pazarlık yok
smile.png

Stok bulunuyor mu hocam ?
-Sana ne kadar lazım hocam
smile.png
Stok sınırsız.
Ödeme yöntemleri nedir ?
-Papara, Enpara, Garanti
Satın almak istiyorum sana nasıl ulaşabilirim ?
-Forum içi özel mesaj veya whatsapp ( ) üzerinden ulaşabilirsiniz.NOT : Sadece edu uzantılı mail satılmaktadır yukarda bahsi geçen ürün ve şirketlerin üyelik açılımı ve kampanyalarından yararlanılması konusunda tarafımızca destek verilmemektedir. Alan kişinin kendi sorumluluğundadır. İnternetten araştırıp ürünlere erişebilirler. Herhangi bir ürüne erişememesi durumunda iade vs almamaktayım ben sadece edu uzantılı mail satıyorum.
*Alınan edu uzantılı mailleri bir başka kişiye devir ederseniz , açık arttırma vs gibi vermeye kalkarsanız ve bu tespit edilirse Hesabınız kullanıma kapatılır ve iade hiç bir şekilde olmaz.
*Satın alan herkes yukarıdakileri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
 
Üst Alt