Neler Yeni

Welcome to Webmaster Forumu | Yeni Nesil Webmaster Platformu - 4v5.net

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
  • Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Konu Kaldırılma Hk.

DesignerAtakan

Grafik Designer
grafiktasarimci
Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.Grafikerler.Web.TR
selamlar @Ogic yakın zamanda @hscbilisim le anlaşıp kendisinden baytilik aldım yakın zamandada açmış oldugum bier konu sorgusuz kaldırılmış kaldırılma sebebi nedir acaba? dilerseniaz kerndiside gelip dogrulaya bilir..

hscbilisim

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba kolay gelsin @DesignerAtakan bayilik anlaşması yapıldı hsc bilişim ait olan bütün ürünleri forumlarda diğer mecralarda paylaşabilir kendisiye gerekli bütün anlaşmalar sağlanmıştır

4v5

Founder
Yönetici
Web Sitesi
4v5.net
Paylaşımlarda w*r*z olarak sunulan bütün içerikler kaldırılacak.

w*r*z paylaşım bundan sonra yapılmayacaktır.
Paylaşılan sistemler size ait ise bunu konu içerisinde belirtmelisiniz.
teşekkürler

DesignerAtakan

Grafik Designer
grafiktasarimci
Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.Grafikerler.Web.TR
@4v5 merhaba öncelikle forum olarak bende forumda yöneticilik yapdım ve w*r*z olarak kesinlikle konu açılmayacagını biliyorum

açmış oldugum konumun Kurumsal firma v4 Script w*r*z olmadıgı sizlerde göre bilirsiniz. Teşekkürler..

4v5

Founder
Yönetici
Web Sitesi
4v5.net
@DesignerAtakan yapılan paylaşımlarda konu içerisine ufak bir not düşersek firma izni vardır diye daha iyi olur.
Paylaşımda farklı bir firmanın yazılımını görünce kaldırmak zorunda kaldım haliyle bilmediğim için :) teşekkürler

4v5

Founder
Yönetici
Web Sitesi
4v5.net
Forum el değiştiği için tüm paylaşımları kontrol edicez. farklı bir yol haritası çizerek o şekilde devam edicez. tüm kategori kuralları tekrar yazılacak.
Baya bir değişiklik yapılacak.

DesignerAtakan

Grafik Designer
grafiktasarimci
Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.Grafikerler.Web.TR
@DesignerAtakan yapılan paylaşımlarda konu içerisine ufak bir not düşersek firma izni vardır diye daha iyi olur.
Paylaşımda farklı bir firmanın yazılımını görünce kaldırmak zorunda kaldım haliyle bilmediğim için :) teşekkürler
bundan sonraki Script ve host alakalı konularda ek olarak not düşecegim kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: 4v5
Üst Alt