Neler Yeni

Welcome to Webmaster Forumu | Yeni Nesil Webmaster Platformu - 4v5.net

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
  • Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Pascorbin Türkiye - Satış Sayfası

brokerbey

Girişimci (Startup)
Kayıtlı Kullanıcı
domainbroker
Katılım
26 Eki 2020
Mesajlar
379
Tepki puanı
137
Puanları
43
Konum
İstanbul
* Site Adı: Pascorbin Türkiye
* Site Adresi:
* Açıklama:
Pascorbin Vitamin C İle Daha Sağlıklı Yarınlara
Günümüzde Covid-19 başta olmak üzere birçok hastalık yüzünden dengeli ve düzenli beslenme alışkanlıklarımız daha da önemli hale geldi.
2352374800232-383-pascorbinblog.png


Pascorbin Vitamin C İle Daha Sağlıklı Yarınlara
Günümüzde Covid-19 başta olmak üzere birçok hastalık yüzünden dengeli ve düzenli beslenme alışkanlıklarımız daha da önemli hale geldi. Hastalıkları önlemek, daha dirençli ve sağlıklı bir yaşam için vitaminler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve en iyi vitamin takviyelerini doktorunuza danışmak gerekiyor. Vücudumuzda şunlardan dolayı güçlü bir C vitamini eksikliği oluşabilir:
  • Akut ve kronik enfeksiyonlar
  • Kronik enflamatuar hastalıklar ör. artrit
  • Bağırsaklarda emilim bozuklukları
  • Operasyonlardan sonra
  • C vitamini daha hızlı kullanılabilir hale getirmek için
  • Beslenme yoluyla giderilemeyen C vitamini eksikliği durumunda, infüzyonlar eksikliği gidermenin en uygun yoludur.
Pascorbin C Vitamini
C vitamini, özel taşıma molekülleri aracılığıyla ince bağırsakta emilir ve kana yönlendirilir. Ancak bu taşıyıcıların sayısı sınırlıdır, bu nedenle C vitamini miktarının sadece bir kısmı kana ulaşır. Bir infüzyon yoluyla çok daha fazla C vitamini vücudumuz tarafından emilir. Kandaki bu kadar yüksek seviyelere beslenme ve tabletlerle ulaşılamaz. Bu evrede devreye girer ve kanda yüksek seviyede C vitamini olmasını sağlar. Peki, Pascorbin ne işe yarar? Pascorbin, Almanya’da üretilen bir C vitamini takviyesidir ve Avrupa’da resmi sertifikalı tek yüksek doz C vitamini olarak satılmaktadır. C vitamini markası Pascorbin Türkiye resmi satışını yapan tek yetkilisidir. Pascorbin Vitamin C, eksikliği olan hastalarda besin yoluyla ya da ağızdan tablet şeklinde alınması mümkün olmayan durumlarda, damar yolu ile alınması sağlanır. Pascorbin muadili birçok vitamin takviyesinden daha fazla işe yaramakta ve hızlı sonuç alınmaktadır.
C Vitamini Hakkında Bilinmeyenler
Yaşam vitamini de denilen - C vitamini hakkında duymadığınız 3 farklı bilgiyi de paylaşalım.C vitamini suda çözünür ve bu nedenle depolanamaz. Çoğu hayvan, metabolizma yoluyla büyük miktarlarda C vitamini üretebilir. İnsan, evrim sürecinde bu yeteneğini kaybetmiştir. Vücut endojen olarak C vitamini üretemediği için dışarıdan sağlanması gerekir. Pascorbin tablet ürünlerden daha güçlü olmak ile birlikte, doktorlar gerekli gördüğü takdirde Pascorbin Vitamin C başka ilaçlarla kombine edilerek kullanılabilmektedir. 12 yaş sonrası için kullanılabilinen bir vitamin takviyesidir.


* Açıldığı Tarih:
29/03/2021


* Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri:
Bir çok kelimede ilk sırada ve yükselmeye devam ediyor.
 
Üst Alt