Neler Yeni

Welcome to Webmaster Forumu | Yeni Nesil Webmaster Platformu - 4v5.net

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark
  • Merhaba arkadaşlar, Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için forumdaki değişiklikler hızla devam ediyor. İstek ve önerilerinizi Bize Ulaşın kısmından gönderebilirsiniz. Bizi bu yolda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Smm/Reklam Ortaklıkları Ve İşbirliklerine Açığız

  • Konuyu başlatan temperatura
  • Başlangıç tarihi

temperatura

Guest
Merhaba, toplam 6 ay proje geçmişi, 3 aylık aktiflik, kaliteli ekip tarafından, büyük bir gizlilikle yönetilen ve özel stratejilerle zaman zaman gündeme gelen projemizde güçlü işbirlikleri yapacağımız, gizlilik kurallarımıza saygılı, iş prensiplerine bağlı ve işine başka şeyleri karıştırmayan kişi ve kuruluşlardan işbirliği tekliflerine açığız.

Bu niteliklerin karşılanması;
İnsanlar bu konuda soruyor yada düşünüyorlar, şöyle ki bizim üzerinde çalıştığımız proje bir topluluk projesi, başlaması bizim için zor oldu ve ayrıca devam ettiğimiz her gün daha fazla zorlukla karşılaşmaktayız. Bu zorluklarla beraber, bizim yanımızda desteğimizi gören ve bize destek veren kişilere, kuruluşlara çok değer veriyoruz. Yapacağımız işbirliklerinde, desteğini gördüğümüz herkese özel şeyler sunuyoruz. Her şeyden önce gerçek bir plan ve hedefle bu yola çıktık ve hedeflerimiz ciddiyetsizliği, gizliliğin hiçe sayılmasını ve karışıklıkların sonucunda ulaşılabilecek şeyler değil.

Ne sunuyoruz?;
Ne sunduğumuza gelince, bize destek veren kişi ve kuruluşlara toplam 10 dilde hizmet eden, yabancı sanatçı üyeleri bulunan platformumuzda, adını hedef kitlesine duyurması için elimizden geleni yapıyoruz. Referansları oluyor ve birçok anlamda destekliyoruz.

Ne istiyoruz?;
Bir siteniz mi var? Yeni misiniz? Hizmetlerinizi duyurmak mı istiyorsunuz? Adınızı duyurmak mı istiyorsunuz? Bize ulaşın ve gelin konuşalım, karşılıklı reklam çalışması yapalım, beraber büyüyelim, güçlenelim. Büyük rakipleriniz olabilir fakat büyük rakiplerinizden önce fark oluşturmanız gereken küçük rakiplerinizi geçmelisiniz, bu da ancak birlikle olur.
 
Üst Alt